Przeprowadzki

W jaki sposób zamówić przeprowadzkę?

Przeprowadzkę można zamówić za pomocą formularza on-line zawartego na stronie zamowienia on-line, mailowo na adres zamowienia@atrans-paczki.pl lub telefonicznie pod numerami podanymi w zakładce kontakt.

Jak wcześniej należy zamawiać przeprowadzkę?

Przeprowadzkę należy zamówić najpóźniej do 2 tygodni przed planowanym terminem. Jednoczenie im wcześniej zdecydujemy się na przeprowadzkę tym lepiej gdyż mamy gwarancję że wybrany przez nasz termin będzie dostępny.

Jaką mamy gwarancję że przeprowadzka dojdzie do skutku?

Jeżeli wybiorą państwo termin i uzgodnione zostaną wszystkie warunki przeprowadzki, wysyłamy do państwa wzór umowy, który po zaakceptowaniu przez obydwie strony wchodzi w życie. Umowa jest zobowiązująca zarówno, ze strony zamawiającego, jak i wykonawcy. Dzięki temu maja państwo pewność ze dwa dni przed planowanym terminem nikt z firmy nie zadzwoni i nie powie "przepraszam ale nie przyjedziemy"

Co w przypadku kiedy zamówiłam pół samochodu, a rzeczy jest więcej?

Jeżeli podpisujemy umowę np. na pół samochodu wówczas maja państwo zagwarantowane ze taka powierzchnia będzie dostępna dla państwa dyspozycji. Jeżeli natomiast okaże się że jest więcej rzeczy do zabrania, to jeżeli posiadamy miejsce na samochodzie, istnieje możliwość zabrania, jeżeli jednak pozostała cześć samochodu jest już zarezerwowana musimy niestety odmówić państwu zabrania rzeczy, ewentualnie umówienia się na następny wolny termin.

Jak i kiedy można zapłacić za przeprowadzkę?

Akceptujemy trzy rodzaje płatności:

  • w gotówce przy załadunku,
  • w gotówce przy rozładunku,
  • przelewem na konto (kwota musi być zaksięgowana przed rozładowaniem przeprowadzki).

W jakiej Walucie można zapłacić za przeprowadzkę?

Zapłatę za przeprowadzkę przyjmujemy w Złotówkach lub funtach. Jeżeli kwota za przeprowadzkę została ustalona w Funtach a zapłata następuje w Złotych wówczas do przelicznika stosuje się średni kurs z dnia załadunku. Akceptujemy również płatność w innej walucie jednakże musi być to ustalone przed wykonaniem usługi.

KOD FACEBOOK
KOD TWITTER
KOD GOOGLE PLUS