Przewóz motocykli, skuterów, rowerów...

Od 12 lat na bieżąco unowocześniamy i wzbogacamy naszą flotę w taki sposób, aby sprostać wymaganiom jak największej grupy Klientów.

Nasza firma specjalizuje się w transporcie motocykli, skuterów i quadów. Atrans oferuje również przewóz rowerów do Anglii, Niemiec i innych krajów Europy. Wszystkie nasze pojazdy są wyposażone w niezbędne elementy zapewniające bezpieczny transport wartościowego bagażu. Posiadamy specjalistyczne najazdy umożliwiające wjazd pojazdu, pasy transportowe oraz specjalne zabezpieczenia pozwalające na bezproblemowy przewóz powierzonego sprzętu w całości do odbiorcy. Dzięki temu nasi Klienci nie muszą obawiać się, że ich sprzęt ulegnie zniszczeniu. Nie muszą również martwić się o pakowanie roweru, motocykla czy skutera – nasze sprzęty zapewnią skuteczne zabezpieczenie.

Jeśli chodzi o koszty transportu, zależą one od wielkości i wagi przewożonego roweru, motocykla lub skutera. Na cenę wpływa również miejsce docelowe, do którego dostarczamy ładunek Klienta. Jeśli region Anglii czy innego wybranego kraju nie występuje w naszej standardowej ofercie, opłaty będą naliczane indywidualnie.

Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszych propozycji. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, z przyjemnością udzielimy rzetelnej odpowiedzi.

Motorykl

KOD FACEBOOK
KOD TWITTER
KOD GOOGLE PLUS