Przesyłki ekspresowe Polska-Anglia-Europa

Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać wymaganiom wszystkich Klientów korzystających z usług naszej firmy. Z tego względu zasięg naszego działania co jakiś czas poszerzamy o nowe państwa Europy.

Doręczanie przesyłki

Naszą specjalnością są tanie i bezpieczne przesyłki do Anglii z Polski i z Polski do Anglii, a także przewóz paczek na terenie całej Europy. Celem świadczonych przez nas usług jest terminowe dostarczenie każdej paczki i przesyłki. Chcąc zadowolić wszystkich naszych Klientów, szczególnie dbamy o wysoką jakość świadczonej usługi, zapewniając przy tym błyskawiczną realizację zamówienia oraz szybki i bezpieczny przewóz towarów.

Każda dostarczana przez nas mniejsza przesyłka czy większych rozmiarów paczka do Anglii za każdym razem dociera na miejsce w szybkim czasie. Skorzystanie z naszych usług to doskonała alternatywa wysyłek pocztowych, które bardzo często docierają na miejsce z bardzo dużym opóźnieniem. Niekiedy są przy tym zniszczone lub trafiają do właściciela wybrakowane.

Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży logistycznej i transportowej. Zdobyta przez cały ten czas wiedza oraz wypracowane umiejętności pozwalają zespołowi naszych pracowników na dobrą organizację pracy, dzięki czemu nie dopuszczamy do opóźnień (chyba, że z przyczyn przez nas niezawinionych) ani pomyłek w dostawie.

Nasz zespół odpowiedzialny jest także za delegowanie kurierów pod wskazane przed Państwa adresy, celem odebrania przesyłek. Aby ułatwić Państwu współpracę proponujemy skorzystać z usługi „Zamów Online”, która zdecydowanie przyspiesza i ułatwia realizację zlecenia. Samo wypełnienie formularza zajmuje jedynie 5 minut i nie wymaga wychodzenia z domu!

Wykonujemy ekspresowe przesyłki kurierskie na rynku krajowym oraz międzynarodowym. Podejmujemy się transportu paczek mało i wielkogabarytowych na zlecenie osób prywatnych czy mniejszych lub większych przedsiębiorstw. Prosimy pamiętać o bezpiecznym zapakowaniu towaru w taki sposób, aby nie ruszał się wewnątrz opakowania. Gwarantujemy korzystny stosunek ceny do jakości i rodzaju usługi. Koszt transportu ustalany jest indywidualnie, w zależności od długości trasy, typu nadanej paczki, jej rozmiarów oraz wagi. Nietypowe zlecenia nie są nam obce, dlatego jesteśmy je w stanie bez problemu i z przyjemnością zrealizować.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy serdecznie do kontaktu telefonicznego bądź mailowego. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania. Nasza oferta jest elastyczna i z pewnością dostosujemy rodzaj usługi do Państwa indywidualnych potrzeb oraz wymagań.

KOD FACEBOOK
KOD TWITTER
KOD GOOGLE PLUS