Przeprowadzki Polska-Anglia-Europa

Realizujemy kompleksowe przeprowadzki Anglia-Polska oraz przeprowadzki Polska-Anglia. Dysponujemy sprawną i nowoczesną, dostosowaną do tego typu usług flotą samochodową. W firmie Atrans pracują wyłącznie doświadczeni, zawodowi kierowcy. Nasze działania odznaczają się dobrą organizacją pracy oraz profesjonalizmem.

Przeprowadzka

Jak się przygotować do przeprowadzki?

Jesteśmy firmą transportową z wieloletnim stażem, dlatego realizujemy przeprowadzki do Anglii nawet wyjątkowo trudnych towarów tak, aby zapewnić pełną obsługę naszym Klientom. Oferujemy zarówno transport mebli, pojazdów, jak i delikatnych przedmiotów. Termin zlecenia umawiamy z Klientem ze stosownym wyprzedzeniem. W celu zminimalizowania kosztów usługi oraz oszczędności czasu polecamy realizować zlecenie w godzinach porannych. Zachęcamy również do wcześniejszego przygotowania przedmiotów do transportu.

Najlepszym rozwiązaniem w zakresie opakowań jest zastosowanie kartonów tekturowych. Można je wykupić od centrów handlowych za niewielkie pieniądze. Dostępne są w sprzedaży także w dobrym markecie budowlanym. Opakowania te służą do przechowywania mniejszych przedmiotów, jak książki, elementy wyposażenia kuchennego, salonu, itp. Nie wolno przesadzić z wagą i trzeba podejść do zadania zdroworozsądkowo. Kilka mniejszych i lżejszych paczek łatwiej się przenosi niż duże i ciężkie towary. Tekstylia oraz odzież i obuwie można ze spokojem spakować do worków foliowych. Należy odpowiednio przygotować meble oraz sprzęt RTV i AGD. Wszystkie elementy, które mogłyby się poruszać (drzwi, szuflady) warto unieruchomić, a całość zabezpieczyć folią bąbelkową, amortyzującą wstrząsy i chroniącą przed uszkodzeniem mechanicznym.

Jak realizujemy usługę?

Każde zlecenie przeprowadzamy szybko i w pełni profesjonalnie. Chcąc zapewnić najwyższe bezpieczeństwo przewożonym przedmiotom, zabezpieczone odpowiednio elementy układamy w przemyślanej kolejności. Na samym początku wynosimy rzeczy największe, jak komody, szafy, regały czy stoły. Prosimy nie zastawiać wejścia do domu bądź mieszkania, gdyż wydłuża to czas ładowania. W wolnych przestrzeniach między meblami i sprzętem umieszczamy kartony oraz worki, co zapewnia większą stabilizację. Całość załadunku kończy się przeniesieniem kwiatów.

Ile kosztuje przeprowadzka do Anglii?

Klientom mogłoby się wydawać, że przeprowadzka za granicę wiąże się ze sporymi kosztami. W gruncie rzeczy, skorzystanie z usług profesjonalnej firmy transportowej bardzo się opłaca. Oczywiście cena jest zależna od odległości, którą kierowca musi pokonać. Koszty przewozu zależą również od rodzaju dróg, po których przemieszcza się auto. Cena będzie wyższa w momencie przejazdu przez płatną autostradę, niższa przy przejeździe drogą bezpłatną, a jeszcze inna, kiedy w koszt wlicza się również przepływ promem.

WagaCena złCena GBP
Przeprowadzka cały Van Do 1300kg 4480zł 800GBP
Przeprowadzka ½ Vana Do 650kg 2240zł 400GBP

Jak obniżyć koszty jeśli nadal są za wysokie?

Chociaż przeprowadzka często się opłaca i jest bardzo wygodna, nie ma co ukrywać – nie jest usługą bardzo tanią. Z tego względu, za każdym razem proponujemy naszym Klientom maksymalne obniżenie kosztów usługi.

Jak tego dokonać?

Warto połączyć ze sobą osobne zlecenia. Oznacza to tyle, że dwoje różnych Klientów potrzebujących dowozu w podobnym terminie oraz w niedaleko odsuniętych od siebie miejscach docelowych, może zapłacić mniej z racji przebycia przez kierowcę tego samego lub podobnego odcinka trasy.

KOD FACEBOOK
KOD TWITTER
KOD GOOGLE PLUS