Przeprowadzki Polska - Niemcy - Europa, Przeprowadzki do Niemiec

Chcąc sprostać wymaganiom wszystkich Klientów, powiększamy naszą ofertę o coraz dalsze miejsca docelowe, do których dojeżdżają nasze pojazdy.

Z myślą o wszystkich Klientach, którzy planują przeprowadzkę do Niemiec, nie tylko z Polski, ale również z innego kraju Europy, wzbogaciliśmy naszą flotę o wysokiej klasy pojazdy, które świetnie sprawdzają się na dłuższych trasach.

Każdy z naszych busów jest poddawany systematycznym przeglądom, dzięki czemu nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich cenny dobytek zostanie przewieziony w nienaruszonym stanie.

Nasza firma zajmuje się transportem mebli i pozostałych przedmiotów o mniejszych i większych gabarytach. Bez problemu przewieziemy szklane, porcelanowe lub stworzone z innego, kruchego materiału naczynia i gadżety. Nie stanowi dla nas problemu również przewiezienie telewizora, lodówki czy innego sprzętu RTV bądź AGD. Przed przeprowadzką każdy przedmiot szczelnie schowamy w specjalnych opakowaniach zabezpieczających przed stłuczeniem.

W firmie Atrans wykorzystujemy auta o zabudowie furgon charakteryzujące się 15 m³ kubaturą oraz ładownością 1,5 tony. Dzięki temu jesteśmy w stanie przewieźć dużą liczbę towaru o sporych gabarytach i nietradycyjnych kształtach.

Nasza firma oferuje przeprowadzki na terenie Europy. Atrans świadczy swoje usługi między innymi na trasie Polska - Niemcy i przewozy z innych krajów Europy do Niemiec. Fachowa i miła obsługa sprawi, iż przeprowadzka do Niemiec, czy pozostałych państw Europy stanie się samą przyjemnością. Niskie koszty przeprowadzki zadowolą nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Wszystkie wybrane meble i inne cenne przedmioty dowieziemy w wybrane miejsce i na życzenie przetransportujemy je do pomieszczenia, a w razie potrzeby wniesiemy na piętro.

Nasza firma dojedzie w każdy zakątek Polski i dowiezie dobytek na każdą niemiecką ulicę. Nasze usługi kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak również mniejszych i większych przedsiębiorstw.

Dzięki zgranemu zespołowi doświadczonych kierowców, wszystkie zlecenia wykonujemy szybko i w pełni profesjonalnie. Dbamy o jak najlepszy kontakt z Klientem, bo uważamy, że dobra komunikacja to podstawa prawidłowo wykonanego zadania.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego bądź mailowego. W razie jakichkolwiek pytań, z przyjemnością udzielimy rzetelnej i wyczerpującej odpowiedzi.

KOD FACEBOOK
KOD TWITTER
KOD GOOGLE PLUS